EPIM PC - Kliknutí na událost

Nápady a připomínky k EssentialPIM (CZ/SK)

Moderator: Georgo2010

Post Reply
Drbo
Novice
Posts: 27
Joined: Wed Sep 18, 2013 10:26 pm
Been thanked: 1 time

EPIM PC - Kliknutí na událost

Post by Drbo »

Essential Pim používám více než rok, jsem s ním velmi spokojený - ale uvítal bych jednu úpravu - pokud není někde v nastavení, ale to jsem nenašel. Poměrně často přesouvám jednotlivé události v kalendáři, ale často se mi stane, že na událost nejprve kliknu - a v tu chvíli se událost změní na editovatelnou, ale to je to, co nepotřebuji. Bylo by skvělé nastavit, aby třeba při současném stisku Shift nebo jiné klávesy se neotevírala (myslím, že podobně funguje ctrl, který událost kopíruje). Možná by byla ještě lepší varianta, že při kliknutí se součastně stisknutým shiftem nebo jinou klávesou by se rovnou přeouvalo - nebylo by potřeba držet tlačítko myši a událost by se přesunula až po opětovném kliknutí - to by mj. zjednodušilo přesouvánmí událostí do jiných týdnů... Teď tedy nevím, jestli jsem to popsal srozumitelně... 8)
User avatar
petrsimanek
Guru
Posts: 527
Joined: Wed Oct 18, 2006 6:25 am
Location: Czech Republic
Has thanked: 19 times
Been thanked: 11 times

Re: Kliknutí na událost

Post by petrsimanek »

Ahoj,
zkus neklikat dovnitř události, ale jen na svislý sloupec v její levé části. Potom můžeš událost snadno přesunout myší.
Petr
Petr Simanek
EPIM user since April 2006, Beta Team member, always uses the latest stable and beta/RC version under Windows 10 Pro
Drbo
Novice
Posts: 27
Joined: Wed Sep 18, 2013 10:26 pm
Been thanked: 1 time

Re: Kliknutí na událost

Post by Drbo »

Ano, to funguje, díky... Ale i tak by -kvůli tomu přesouvání události mezi týdny, byla fajn možnost s tou kombinací kliku a tlačítka... :-)
Post Reply